مبل چستر قایقی خوبه؟

طی سال های گذشته، مبل هایی که در خانه‌ی ایرانی ها مورد استفاده قرار میگرفته تغییر بسیاری در سبک و سیاق خود داشته است. با گذشت زمان خیلی از خانواده ها به سمت مبل های راحتی روی آورده‌اند. شاید شما فکر کنید که مبل های راحتی ظاهری بسیار ساده و اسپرت دارند ولی مبل های کلاسیک بسیاری وجود دارند که نشیمن بسیار راحتی دارند. یکی از این سبک مبل ها که اخیرا هم طرفداران زیادی پیدا کرده مبل چستر قایقی است. حال میخواهیم به این سوال که آیا چستر قایقی خوبه ؟ و برای چه دکوراسیونی مناسب است پاسخ دهیم.

یکی از انواع مبل های کلاسیک و راحتی مبل چستر فیلد است. همانطور که احتمالا از قبل با مبل چستر فیلد آشنایی دارید، مبل چستر فیلد، مبلی مکعبی است که روی آن با دکمه لمسه دوزی انجام شده است. این مبل سابقه‌ی طولانی دارد و از قدیمی ترین مبل ها به شمار میرود و علاوه بر زیبایی نشیمن بسیار راحتی هم دارد. حال دلیل استفاده‌ی کم ایرانی ها از این مبلمان اندازه‌ی بزرگ آن میباشد.

مبل چستر قایقی خوبه

حال اگر شما به مبل چستر علاقه دارید ولی فضایتان کوچک است و نمیتوانید آن را با دکوراسیون مچ کنید، پیشنهاد ما استفاده از مبل چستر قایقی است.

مبل چستر قایقی چیست؟

مبل چستر قایقی یکی از انواع مبل های اسپرت به حساب می‌آید که لمسه کاری های مبل چستر کلاسیک را به همراه دارد ولی به اندازه‌ی چستر کلاسیک بزرگ و یا سنگین نیست و شما به راحتی میتوانید در فضاهای کوچک از آن استفاده کنید. حال شما ممکن است فکر کنید که دکمه ها ممکن است باعث ناراحتی در نشیمن شوند ولی همه‌ی مبل های چستر قایقی این دکمه ها را ندارد و در این مدل دکمه ها حذف شده‌اند و فوم به وسیله‌ی دوخت از داخل کشیده شده است تا فرورفتگی را شکل دهد. به این سبک مبلمان لیورپول میگویند.

مبل چستر قایقی مناسب چه فضایی است

چستر قایقی برای چه فضایی خوبه ؟

مببل چستر قایقی برای فضاهای کوچک مناسب تر است. شما میتوانید به کمک سایر اکسسوری ها و تغییر دکوراسیون، فضایی بسیار جذاب برای خانه‌تان ایجاد کنید. در قسمت نشیمن مبل چستر قایقی انحنای بیشتری نسبت به مبل چستر کلاسیک دارد و به خاطر همین راحتی در دسته‌ی مبل های راحتی قرار گرفته است.

ست مبل چستر قایقی

همانطور که میدانید شما باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید، ست مبلمان را انتخاب کنید. یک ست کامل مبلمان چستر قایقی شامل یک مبل دونفره، یک سه نفره و دو تک نفره است. حال اگر فضایی که شما در اختیار دارید به اندازه‌ی یک ست کامل چستر قایقی نیست، میتوانید با تهیه‌ی یک نیم ست دکوراسیون خود را به همان اندازه زیبا کنید. چرا که شلوغی بیش از حد برای شما آزار دهنده خواهد بود.

معایب چستر قایقی

کلاسیک یا مدرن؟

به دلیل سبک چستر قایقی هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد و این مورد یکی از مزیت های چستر قایقی به حساب می آید. یعنی شما چه فضای مدرن داشته باشید و چه دکوراسیونتان کلاسیک باشد، میتوانید از چستر قایقی استفاده کنید.

چستر طرح قایقی ارزان است؟

از نکات قابل توجه و مهم برای همگان میتواند قیمت پائین مبل های چستر قایقی نسبت به چستر کلاسیک و یا حتی سایر مبل های موجود در بازار باشد. پس اگر هزینه‌ی کمی در اختیار دارید و با این حال به دنبال دکوراسیونی جذاب هستید، میتوانید مبلمان چستر قایقی را تهیه کنید.

چستر قایقی نقاط ضعف

تنوع رنگ مبلمان چستر قایقی

مثل سایر مبلمان ها، مبلمان چستر قایقی نیز دارای تنوع رنگی بسیاری بوده و شما میتوانید به راحتی آن را با انواع دکوراسیون ها ست کنید. دست شما برای انتخاب رنگ پارچه کاملا باز بوده و لازم نیست هیچگونه نگرانی از این بابت داشته باشید.

در پایان

شما میتوانید برای یک خرید امن و یا مشاوره از متخصصان ساردین چوب که پشتیبانی آنلاین و بیست و چهار ساعته دارند کمک بگیرید و هرگونه سوالی که درمورد جنس، متریال و یا قیمت دارید بپرسید. به امید اینکه مشاورین ما بتوانند شما را برای خریدی امن تر و بهتر راهنمایی کنند.