سوالات متداول

 

با مراجعه به این صفحه و مطالعه سوالات پر تکرار شما کاربر عزیز به 90 درصد سوالهای خود خواهید رسید .


 • چرا ساردین چوب قیمت های مناسبی نسبت به سایر فروشگاه ها دارد؟
  به این خاطر که ساردین چوب تولید کننده و فروشنده مستقیم محصولات خود بوده و از این رو با حذف واسطه ها توانسته قیمت نهایی محصولات را کاهش داده و برترین محصولات بازار را با قیمت بسیار مناسب ارائه نماید.
 • آیا امکان خرید حضوری برای محصولات وجود دارد؟
  در جواب باید گفت بله ولی در نمایشگاه ساردین چوب بیشتر مبلمان و سرویس خواب موجود می باشد و همچنین تنوع بسیار زیاد محصولات ساردین چوب امکان بازدید از تمامی محصولات وجود ندارد و تنها چند مدل به صورت نمونه از پر بازدید ترین محصولات موجود می باشد که شما بتوانید از نزدیک با کیفیت محصول و تمامی متریال های مورد استفاده کارخانه در شوروم آشنا شوید.
 • قیمت های محصولات مانند میز کنسول که دو تکه هستند جدا جدا قیمت داده میشود؟
  محصولاتی که دارای چندین قطعه هستند مثل آینه کنسول ها با هم قیمت داده شده اند و امکان خرید تکی فقط برای کنسول امکان پذیر است یعنی شما نمی توانید آینه را تک سفارش دهید یا یک عدد مبل تک سفارش دهید در نتیجه شما می توانید در قسمت انتخاب محصول ، کنسول را بدون آینه سفارش دهید و یا مبلمان را به صورت نیم ست سفارش دهید.
 • آیا سایز محصولات مانند آینه کنسول ها قابل تغییر است؟
  تمامی محصولات از قبیل میز های کنسول مجموعه ساردین چوب طبق ابعادی که در صفحه محصول برای آنها در نظر گرفته شده قابل تغییر هستند. بطور مثال مبلمان ها را میتوانید به صورت نیم ست ، 8 نفره و 9 نفره سفارش دهید یا میز کنسول را میتوانید در گزینه های موجود بدون آینه سفارش دهید که موجب کسر قیمت آینه از مبلغ نهایی میشود.
 • ارسال محصولات به چه صورتی است؟
  تمامی محصولات ساردین چوب به صورت سلفون پیچ توسط باربری مخصوص حمل محصولات شکستنی دکوراسیون به سراسر کشور تا درب منزل شما حمل می شود.
 • چطور از کیفیت محصولات فروشگاه اینترنتی ساردین چوب مطمئن شویم؟
  تمامی محصولات فروشگاه ساردین چوب با متریال های درجه یک و با توجه به آخرین استاندارد های تولید، ساخته شده اند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به شعبه حضوریمان با برخی از مدلهای دسته بندی های سایت البته بصورت محدود در شوروم ساردین چوب طبق ساعات کاری با هماهنگی قبلی مراجعه کنید . البته ویدیو کامل از برخی کنسول ها در اینستاگرام شرکت منتشر شده و می توانید در آن جزئیات محصول را به دقت مشاهده کنید و برای اطمینان بیشتر به صفحه نظرات مشتریان مراجعه کنید و نظرات مشتریان قبلی را درباره کیفیت کارها و نحوه حمل و نقل و زمان تولید بررسی کنید و یک خرید امن داشته باشید.
 • قیمت محصولات چگونه محاسبه می شود؟
  هر دسته بندی در صفحه محصول خود تعدادی گزینه دارد برای مثال در صفحه هر محصول میز کنسول با انتخاب گزینه های محصول مانند: سایز و افزودن و یا کسر آینه ست محصول قیمت نهایی میز محاسبه و در قسمت قیمت نمایش داده می شود.
 • نحوه ثبت سفارش از وبسات به چه صورتی است؟
  برای سفارش از طریق وب سایت شرکت لطفا با مراجعه به صفحه راهنمای خرید از ساردین چوب مراجعه نماید و همچنین می توانید در ساعات اداری سفارشات خود را از طریق تماس تلفنی با واحد فروش مجموعه ساردین چوب و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین مشتریان در اپلیکیشن واتساپ، تلگرام و اینستاگرام با راهنمایی و مشاوره ثبت نمایید و یا در صورت امکان به فروشگاه حضوریمان مراجعه کنید .
 • آیا باید تمام مبلغ محصول را پرداخت کنیم ؟
  در هنگام خرید با پرداخت بیعانه ( 50 درصد مبلغ محصول ) شما می توانید محصول مورد نظر را سفارش دهید و مابقی پرداختی خود را درب منزل و بعد از روت محصول پرداخت نمایید.

فروش ویژه تابستانه، فرصت را از دست ندهید تا 5 میلیون تخفیف