میز کنسول با چی ست میشه؟

میز کنسول یک کمد دکوراتیو مدرن و لاکچری است که به دلیل طراحی خاص و منحصر به فرد خود می تواند در اتاق نشیمن و پذیرایی استفاده شود که برای قرار دادن وسایل پذیرایی مهمان (بشقاب، کارد و چنگال، ظروف میوه خوری، شیرینی و…) مناسب است برای اینکه میز کنسول و آینه کنسول شما دکوراسیون کلی منزل شما را زیباتر کند،ما قصد داریم در این متن به شما کمک کنیم که یک میز کنسول با چی ست میشه؟

البته توجه دشته باشید که اندازه میز کنسول را باید متناسب بافضای در نظر گرفته شده برای قرار دادن آن در منزل انتخاب کنید.

اگر شما هنوز میز کنسول مورد نظر خود را پیدا نکرده اید ما به صورت کامل مقاله راهنمای خرید میز کنسول را در سایت ساردین چوب قرار دادیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای خرید میز کنسول می توانید از محصولات ما دیدن کنید

میز کنسول با چی ست میشه

میز کنسول با چی ست میشه؟(دکوراسیون ما چی باشه خوبه؟)

اگر شما به دنبال خرید یک اینه کنسول یا میز کنسول مناسب برای دکوراسیون خانه خود هستید ما اینجا هستیم که با کمک به شما باعث بشیم شما بهترین میز کنسول را برای خانه خود انتخاب کنید در ادامه ما شما را با انواع میز کنسول آشنا میکنم تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

کنسول سفید چوبی را با چی ست کنیم بهتره؟

شما می توانید میز کنسول چوبی خود را با عناصر تزیینی مختلفی ست نمایید البته باید توجه داتشه باشید که کنسول سفید چوبی شما در مکانی مناسب قرار داده شده باشد مانند پذیرایی، راهرو ها و یا حتی اتاق خواب که مکان های مناسبی برای قراردادن میز کنسول شما هستند.

با استفاده ار کنسول سفید فضای خانه شما شلوغ نشان داده نمی شود و گزینه بسیار مناسبی برای خانه های کوچک هستند شما می توانید با استفاده ار اینه سفید با قاب سفید میز کنسول خود را ست کنید البته که می توان رنگ سفید را با اغلب رنگ های مختلف ست نمود‌.

میز کنسول را با تابلو و قاب عکس ست کنیم؟

یکی از وسایلی که میتوان آن را با میز کنسول ست کرد تابلو و یا قاب عکس ها هستند افرادی که علاقه مند به این کار هستند می توانند با انواع تابلوهای نقاشی و یا حتی خطاطی و گرفتن یک قاب ست برای این تابلو ها میز کنسول خود را به راحتی با آن ست کنند.

میز کنسول خود را با میز جلومبلی ست کنیم؟

یکی دیگر از وسایلی که میتوانید با میز کنسول جدید خود ست کنید همین میز جلو مبلی است البته باید توجه داشته باشید که میز جلو مبلی شما با مبلمان شما هماهنگ باشد.

ایده های مختلف برای چیدمان و ست کردن میز و آینه کنسول

1.چیدمان قرینه میز کنسول

چیدمان قرینه به این معنی است که قراردادن وسایل باید به طوری باشد که آن ها را در مقابل آینه چیده باشید. در این صورت المان های چیده شده از انسجام برخوردار هستند.

استفاده از این روش نتیجه خوبی خواهد داشت در چیدمان به شکل قرینه تنها باید به یاد داشته باشید المان هایی که به این منظور انتخاب کرده اید نمای کسل باری ایجاد نکنند.

آینه کنسول را می توانید با توجه به ابعاد کنسول و سبکی که در طراحی آن به کاررفته انتخاب کنید برای مثال برای کنسول چوبی می توانید از آینه های منبت کاری شده استفاده نمائید.

2.استفاده از رنگ های غالب

استفاده از رنگ ها هر آن چیزی است که یک طراحی خاص به آن نیاز دارد. به همین دلیل اگر میز کنسولی که در اختیار دارید از جنس چوب می باشد، می توانید با رنگ آمیزی آن به وسیله یک رنگ غالب و زیبا و شکلی جدید به آن ببخشید.

هم چنین این امکان برای شما وجود دارد که با استفاده از استنسیل ها نسبت به طراحی الگو بر روی آن نیز اقدام نمایید به یاد داشته باشید که استفاده از رنگ غالب برای انجام این کار نتیجه خوب و بهتری در پی خواهد داشت.

میز کنسول سفید

3.استفاده از میزهایی با اشکال منحصربفرد

منظور از استفاده میزهایی با اشکال منحصر بفرد، انتخاب انواعی از آن ها که شکل های عجیبی دارند نیست بلکه منظور انتخاب میزهایی است که از سادگی زیادی برخوردار نباشد.

4.استفاده از میز کنسول به عنوان نقطه مرکزی

همان طور که قبلا گفتیم، میزهای کنسول معمولا باریک و مستطیلی شکل هستند و به همین خاطر می توان به راحتی آن ها را در گوشه و کنار اتاق قرار داد.

به یاد داشته باشید که اگر از وسایل تزئینی مناسب برای تزئین این میزها استفاده کنید، می توانید آن ها را در مرکز توجه همگان قرار دهید.

اگر علاقه دارید این میز به عنوان المانی اصلی در معرض دید همگان باشد، بهتر است از انواع بزرگ آن استفاده نمایید.

انتخاب رنگ میز کنسول باید با توجه به رنگ هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی از آن ها استفاده کرده اید، صورت پذیرد با این حال می توانید نمونه ای از این میزها که به رنگ خنثی هستند را مورد استفاده قرار دهید.

بهترین مکان برای استفاده از میز کنسول

  • راهرو

اگر شما یک میز کنسول در راهرو خود قرار دهید، باید فورا یک فضا مفید برای کلیدها، کیف پول، حروف و انواع مختلفی در آن ایجاد کنید.

  • اتاق نشیمن

با استفاده از میز کنسول برای ایجاد یک صفحه نمایش خاص و زیبا می توانید در محیط اتاق نشیمن خود از آینه و چراغ های میز استفاده کنید.

آینه کنسول مدرن

آیا رنگ چوب و فلز در آینه کنسول‌ها قابل تغییر است؟

رنگ میز کنسول چوبی به صورت دلخواه و رنگ میز کنسول فلزی به نقره‌‌ای طلایی و مشکی قابل تغییر است.

آیا می‌توان میز تلویزیونی ست آینه کنسول را انتخاب کرد؟

با توجه به حضور طراحان باتجربه در شرکت ساردین چوب، این موضوع قابل انجام است به صورتی که میز تلویزیون ست آینه کنسول‌ها را طراحی و به تولید می‌رسانیم.

جمع بندی کلی

فروشگاه ساردین چوب با استفاده از مدرن ترین دستگاه های تولیدی و استادکار های بسیار مجرب و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه این ضمانت را به تمام مشتریان می دهد که حتما کالای مرغوب به دست شما مشتریان عزیز می رساند در ضمن برای هر محصول ضمانتی دوساله در نظر گرفته که خیال شما را راحت کند.